Kursy i Szkolenia

Szkolenia dla nauczycieli z prawa oświatowego

W ostatnich latach polska oświata przechodziła kilka reform. W efekcie prawo oświatowe było wielokrotnie nowelizowane. Nowelizacja przepisów prawa oświatowego wymusza na nauczycielach, pedagogach, kadrze zarządzającej doskonalenie swojego warsztatu pracy tak, aby był on zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Z oczekiwań pracowników oświaty narodziła się inicjatywa stworzenia firmy szkoleniowej ECRK LEX, której specjalnością są szkolenia z zakresu prawa oświatowego.

Dlaczego właśnie szkolenia w ECRK LEX?

Szkolenia dla nauczycieli, które proponuje ECRK LEX organizowane są w sposób perfekcyjny. Nauczyciele czy dyrektorzy szkół i przedszkoli, którzy zainteresowani są zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy z zakresu prawa oświatowego mają do wyboru zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, w ofercie firmy są także e-szkolenia. W efekcie każdy zainteresowany podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych może wybrać nie tylko najbardziej odpowiadający mu temat szkolenia, ale także jego formę. Szkolenia dla nauczycieli prowadzone są między innymi przez panią Elżbietę Linowską. To z jej inicjatywy powstała firma ECRK LEX. Szkolenia z prawa oświatowego prowadzone są w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny. Wiedza prowadzącej szkolenia jest naprawdę imponująca. Szkolenia organizowane są w małych, kameralnych grupach. Można je śmiało polecić wszystkim tym osobom, które chcą udoskonalić swój warsztat pracy i podnieść swoje kompetencje.

Szkolenia dla nauczycieli z prawa oświatowego

Korzyści ze szkoleń

Szkolenia odbywają się w bardzo dobrych warunkach. Ich plusem jest także bardzo wysoki poziom merytoryczny. Firma ECRK LEX powstała z inicjatywy pani Elżbiety Linowskiej – nauczyciela z ponad 30-letnim stażem. Firma została stworzona specjalnie z myślą o organizowaniu szkoleń dla nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych, administracji. Szkolenia prowadzone są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Na wyróżnienie zasługuje także wysoka jakość strony organizacyjnej.